Bahsegel

Bahsegel sitesi eskiden Bahsedeğer marka adıyla hizmet vermekteydi. 2007 yılında Türkiye’de yapılan yeni yasalar ile Bahsedeğer firması diğer tüm firmalar gibi Türkiye’den çekilme kararı aldı. Ardından 2012 yılında yeni isimleri ile tekrardan pazara geri döndüler. Onların yokluğunda piyasada türeyen vasıfsız kalitesiz ve güven vermeyen bahis sitelerinden farklarını hemen gösterdiler.

Bahsegel

Zaten onları eskiden tanıyan üyeler de bu anı bekliyordu adeta. Bahsegel sitesi inanılmaz bir şekilde değer ve şöhret kazandı. Sitenin güvenliği üst düzey yazılımlar ve yazılımcılar tarafından sağlanıyor. Bahse gel giriş işlemi yapmak için kullanıcı bilgilerinizi girdikten sonra mailinize gelen kod ile hesabınıza girişinizi onaylamanız gerekiyor. Bu şekilde hesap güvenliğiniz üst düzeyde korunması sağlanıyor.

Bahsegel Giriş

Eğer siz zaten BahseGel.com sitesinin üyesiyseniz yine ana sayfada aynı bölümde, hemen üye ol kutucuğunun yanında bulunan Bahse gel giriş yap kutucuğuna tıklayarak yeni bir sayfadan kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek girişinizi güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Önemli olan giriş bilgileriniz en yakın arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz dahil olmak üzere hiç kimse ile paylaşmamanız. Bahsegel giriş işlemlerinizi IP sorunu ve buna benzer güvenlik sorunları yaşamamak için sadece kendi şahsi cihazlarınızdan ve internetinizden yapmanız olacaktır. Bu uyarıları dikkate almanız durumunda giriş yaparken, para yatırırken ve para çekerken hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Bahsegel

Bahsegel Yeni Giriş Adresi

Bahsegel sitesi giriş adresi güncellenme nedeni ile yılda bir kaç defa değişmektedir. Bahsegel gibi engelli sitlere giriş yapmanın bir kaç yolu var. Dilerseniz VPN kullanıp farklı bir ülke İP’si ile Bahsegel giriş işlemi yapabilirsiniz. Hala Bahsegel giriş sorunu yaşıyor iseniz bilgisayarınızın DNS ayarlarını değiştirmeniz gerekmektedir. Bu çözümler de çare olmadı ise üzülmeyin. Bahse gel sitesine giriş yapmak için sitemizi kullanabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan görsele tıklamanız halinde Bahse gel giriş adresine direk yönlendirileceksiniz. Bahse gel yeni giriş adresi ile hesabınıza giriş yapmak için dilerseniz aşağıdaki butonu da kullanabilirsiniz. Bu adres üzerinden hesabınıza sorunsuzca giriş işlemi yapabilirsiniz.

Bahsegel

Bahse gel Üyelik

Eğer siteye henüz üye olmadıysanız ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan Hemen Üye Ol kutucuğun tıklayarak üyelik oluşturabilirsiniz. Ve ilk üyelik bonusu başta olmak üzere tüm Bahse gel ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Üye olurken sizden istenen kişisel bilgilerinizin doğru olması çok önemli bir konu. Bu bilgilerinizi doğru vermeniz gerekiyor ileride sorun yaşamamanız için. Ancak merak etmeyin verdiğiniz tüm bilgiler özel olarak korunuyor ve hiç kimse ile paylaşılmıyor.

Bahsegel

TC Kimlik numaranız, doğum tarihiniz, ikamet ettiğiniz şehirmail adresiniz ve cep telefonu numaranız çok önemli. Gireceğiniz cep telefonu numaranıza üyeliğinizi aktifleştirmeniz için bir aktivasyon kodu gönderilecek. Ayrıca e posta adresinize de bir mail gönderilecek ve bu mail yardımıyla üyeliğinize giriş sağlayacaksınız. Bahsegel sitesi hesabınızın güvenliği açısından Bahse gel giriş işleminde e-mailinize gelecek kod ile giriş yapmanızı öneriyor. Ama tabii dilerseniz bu özelliği hesap ayarlarınızdan devre dışı bırakabilirsiniz.
Bahsegel İçin Tıklayınız.